Sağlık

Temennimiz tabiî ki sağlık problemleri yaşamamakdır ama hayatta neyın ne zaman başımıza geleceiğini bilemeyiz bu yüzden sağlığımıza dikkat edelim ve sağlık sigortanızı mutlaka yaptırın.

Sağlık Sigortası,ihmal edilmemesi gereken sigortaların en başnda gelir hayatın getireceği süprizlere karşı mutlaka,sağlık sigortası, yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Bu konuda ve diğer konularda ESEM ,sigorta acentesi, sürekli ve devamlı yanınızda olacak bir telefon kadar uzağınızdayız.hemen bizi arayarak,sağlık sigortanızı yaptırın sizde ESEM sigorta güvencelerinden faydalanın.

SAĞLIĞIM SİGORTASI

Hayat bu! Ne zaman ne olacağı belli mi olur? Görünmez kazalar, beklenmedik sağlık problemleri… Herkesin başına gelebilir. Artık bunları dert etmeyin. Çünkü AXA OYAK sağlığınızı güvence altına alıyor…

Sağlığım Sigortası ile AXA OYAK’ın anlaşmalı olduğu seçkin sağlık kurumlarından faydalanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası size neler sunuyor?

Sağlığım Sigortası 3 kategoriden oluşuyor: Platin, Altın ve Kristal. Bu kategorilerden birini seçin ve kendiniz için en uygun planı oluşturun. Artık ailenizin ve sizin sağlık giderleriniz güvence altında.

Sağlığım Sigortası, sigorta şartları dahilinde ayakta tedavi giderlerinizin %80’ini, yatarak tedavi giderlerinizin %100’ünü karşılar. Sağlığım Sigortası’nın size sağladıkları bu kadarla da kalmıyor.

İşte size sunduğu kolaylıklar;

• Platin ya da Altın kategorilerinden birini seçtiyseniz, beraberinde Doğum Teminatı’na da sahip oluyorsunuz.
• Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderlerinizi Yatarak Tedavi Teminatı’ndan limitsiz ve %100 karşılıyor.
• Suni Uzuv Teminatı’nı sigorta teminat limitleri dahilinde %100 olarak karşılıyor.
• Çocuk aşılarını, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.
• Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.
• 25.000 YTL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

Sağlığım Sigortası’na nasıl sahip olabilirim?

Eğer 18 – 64 yaşları arasındaysanız, Sağlığım Sigortası’na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca 15 günü aşmış çocuklarınıza da aile sigortası kapsamında sigorta yaptırabilirsiniz.